ورود یک شرکت ایرانی به مرحله پایانی مسابقه بین‌المللی مدیریت دانش اروپا

تاریخ شفاهی شرکت واحد اتوبوسرانی
خرداد ۱۴, ۱۳۹۷
کنفرانس بین‌المللی مدیریت دانش در دانشگاه خوارزمی
تیر ۱۱, ۱۳۹۷

ورود یک شرکت ایرانی به مرحله پایانی مسابقه بین‌المللی مدیریت دانش اروپا

Rate this post

سپتامبر امسال در پادوای ایتالیا جایزه تعالی بسیار معتبر “مدیریت­دانش و سرمایه­‌های فکری” تحت عنوان “ “The Knowledge Management and Intellectual Capital  Excellence Awardsبرگزار می شود.
این جایزه همزمان با نوزدهمین کنفرانس اروپایی مدیریت دانش ECKM با هدف شناسایی و معرفی تجارب برجسته و ارزنده جهانی بنگاه‌های دانش محور برگزار می‌شود. رقابت­کنندگان در این جایزه بین‌المللی را سازمان­هایی تشکیل می­دهند که برای سال‌ها در زمینه مدیریت دانش و سرمایه­های فکری تلاش نموده و دستاوردهای جهانی قابل توجهی ارائه کرده­اند. از فینالیست‌های ۲۰۱۷ این مسابقه می‌توان به مرکز فضایی گدارد ناسا، دفتر ثبت اختراع اروپا (EPO) و شرکت آمریکایی بکتل، بزرگترین پیمانکار عمومی آمریکایی نام برد.
گروه مپنا، بهمن ماه ۱۳۹۶ با هدف محک زدن اقدامات و برنامه‌های مدیریت دانش خود در عرصه جهانی،­ در این جایزه تعالی شرکت و چکیده‌ای از اقدامات ده­ ساله خود را برای برگزار کنندگان ارسال کرد.
در فروردین ۱۳۹۷ ارائه مپنا در دور نخست پذیرفته و متعاقبا گزارش کامل سه هزار کلمه‌ای، تدوین و در اردیبهشت ماه جاری برای داوران ارسال شد.
سرانجام بر اساس اعلام تبریک دبیر مسابقه در هفته جاری، گزارش مپنا پس از ارزیابی کلیه گزارش­ها توسط هیات داوران بین‌المللی مورد پذیرش قرار گرفت و مپنا به جمع هشت فینالیست این جایزه تعالی راه یافت.
گزارش مپنا با عنوان:
Securing Knowledge Management position in a challenging and complex environment
در کتاب تعالی ۲۰۱۸ چاپ خواهد شد.
در روزهای ۶ و ۷ سپتامبر، دور سوم و نهایی این مسابقات در پادوا برگزار می‌شود که سازمان‌های فینالیست با ارائه شفاهی کار خود، در مقابل هیأت داوران و متخصصان جهانی KM به رقابت پرداخته و سه برنده نهایی تعیین خواهد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *