سامانه مدیریت دانش در خوزستان راه‌اندازی شد

فرهنگ‌سازی سازمانی
دی ۱۱, ۱۳۹۶
خط‌مشی برد ـ برد در رابطه با رقبا
دی ۲۸, ۱۳۹۶

سامانه مدیریت دانش در خوزستان راه‌اندازی شد

Rate this post

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی خوزستان گفت: سامانه مدیریت دانش به منظور عرضه دانش در تمامی بخش‌های استان راه‌اندازی خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، امید حاجتی در حاشیه بازدید از نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری در جمع خبرنگاران افزود: با راه‌اندازی این سامانه، فضای شفاف و رقابت‌پذیر با حفظ حقوق مادی و معنوی پژوهشگران ایجاد و از موازی‌کاری و تکرار هزینه‌ها جلوگیری خواهد شد.

وی اظهار کرد: این سامانه باعث می‌شود دستگاه‌های اجرایی از نتایج پژوهش‌های انجام‌شده در جهت تحقق اهداف خود آگاه شوند.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان خوزستان با مثبت ارزیابی کردن برگزاری نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری تصریح کرد: نمایشگاه امسال نسبت به دوره‌های قبل از نظر شرکت‌کنندگان و بازدیدکنندگان شرایط بهتری دارد و دلیل این امر حرکت به سمت پژوهش‌های کاربردی و تقاضامحور است.

حاجتی تأکید کرد: لازم است عرضه‌کنندگان پژوهش‌ها شناخت لازم از وضعیت نیاز بازار به پژوهش‌ها در بخش‌های مختلف را داشته باشند تا بتوانند پژوهش‌های مورد نیاز را به‌ویژه در حوزه اجرایی پیش نهاد دهند.

وی بیان کرد: در سازمان مدیریت سعی شده با تعامل ایجاد شده با دستگاه‌های اجرایی، پژوهش‌هایی که در سطح استان از منابع بودجه عمومی استفاده کردند به سمت کاربردی شدن سوق داده شوند تا بتوان از خروجی این پروژه‌ها در جهت اهداف توسعه استان استفاده کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *